Jediné štvorposchodové fitko svojho druhu na Slovensku!

Fitness je rozmiestnená po 4 poschodiach o aktuálnej rozlohe vyše 400m2 a ďalšie rozšírené priestory pre Vás pripravujeme! Svojou dispozíciou je jedinečné v tom, že jednotlivé zóny sú separované, čo vyhovuje najmä tým "hanblivejším" cvičencom.

Aeróbna
zóna (tzv. "kardio") je vybavená profi strojmi (bežiace pásy, steppery, rotopedy, elyptical ...).
K príjemne strávenému času prispieva "cardio-cinema" - projekcia TV na kino plátno.
 

  Jedinečnosť našej aerobky spočíva tiež v možnosti inhalácie 95% kyslíka (OXYGENOTERAPIA) počas samotného cvičenia (viac kyslíka - vyšší výkon - lepšia premena tukových zásob a mnoho ďalších výhod, o ktorých sa dočítate v sekcii OXYGENOTERAPIA).  
 


Pri cvičení Vám je k dispozícii osobný tréner a výživový poradca, ktorý Vás môže "sprevádzať" nielen počas cvičenia, ale bude Vašou podporou pri menežovaní výživy počas dňa.

Mamičky a hlavne ich malé radosti, majú počas návštevy možnosť zdarma využiť detský kútik vybavený hračkami, omaľovankami a pod., ktoré deti zemestnajú na dlhé hodiny. Priamo vedľa detského kútika je umiestnené aj kolagénové kreslo - omladzovacia kúra tváre a dekoltu. Počas tohto sedenia budete mať deti pod dohľadom. Kolagénové omladenie tváre a dekoltu je možné súčasne kombinovať s kyslíkovou terapiou. Nestrácajte čas a využite tieto služby súčasne!